Elma Sirkesi Karışımı İle Zayıflama

Elma sirkesi, bal, su kürü ile zayıflama yöntemi hakkında yazmadan önce, Sayın Ahmet Maranki’ye faydalı bilgilerinden dolayı teşekkürlerimizi iletiyoruz.Bu konuda yazacağımız, “Elma sirkesi ile zayıflama yöntemi” Prof. Dr. Ahmet Maranki’ye aittir ve birçok uzman diyetisyen, dr (İbrahim Saraçoğlu, Ender Saraç, Suna Dumankaya) tarafından da tavsiye edilmektedir. Bitkisel karışımın yapılışı, kullanımı hakkında kısaca bilgi verecek olursak;

Bu zayıflama yöntemi; Elma sirkesi, Bal ve Su kürüdür. Bitkisel bir zayıflama yöntemi olup, kökeni çok eskilere dayanmaktadır. (Osmanınlar döneminde, akşam yemeğinden sonra, özel bir diyet içeceği olan elma sirkesi kürü sunulmaktaydı.) Elma sirkesinin en büyük özelliği; Su ve Bal formülü, midedeki hazmı hızlandırırken bir yandan da fazla kiloları vermenize yardımcı oluyor.

Özel bilgilerden sonra;

Elma sirkesi, Bal, Su kürünün hazırlanışını

Malzemeleri:

  • 200ml Su
  • 1 tatlı kaşığı Bal (tatlandırmak amacı ile kullanabilirsiniz, tamamen isteğe bağlıdır.)
  • 2 çorba kaşığı Doğal Elma Sirkesi

Yukarıdaki listedeki malzemeler ile bir karışım hazırlayın ve bu karışımı; Uyumadan 1 saat önce, çay yudumlar gibi için. Sabah aç karnınıza 1 bardak için.

Elma sirkesi kullananlarını yorumlarını internet sitelerinde incelediğinizde birçok kişinin bu karışımdan memmun kaldığını görebilirsiniz. Ancak unutulmaması gereken nokta; Bu tür karışımlar, kişinin bünyesine göre zararlı olabilir. Faydalarını görmeyi planlarker sağlığınızdan olmamanız için, enzayif.com site yönetimi olarak bu tür uygulamalardan önce mutlaka bir uzman diyetisyene görünmenizi öneriyoruz.

0 Paylaşımlar

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir