wordpress
Kategori Zayıflama, Zayıflama Aletleri - Ender Ahmet Tarih: Pazartesi, Temmuz 4th, 2011 6 Yorum

Voit Eliptik Bisiklet

Eliptik Bisiklet‘ genellikle geç saatlerde eve gelen ya da bulunduğu bölge spor yapmaya uygun olmayan kişilerin tercihidir. Voit marka EC 370 eliptik bisiklet modeli en ucuz ve en çok tercih edilen ürün olduğu için Enzayif.com voit eliptik bisiklet konumuzu bu makale ile başlatıyoruz.

Oldukça şık bir tasarıma ve kullanım kolaylığına sahip olan ‘Voit Eliptik Bisiklet‘ aynı zamanda en ucuz eliptik bisiklet kategorisinde de ilk sırada yer almaktadır.

Özellikleri : LCD ekran, mesafe, zaman, kalori, nabız, body fat, scan, elden nabız ölçer, 8 seviyeli sertlik ayarı ve 2 yıl Voit Garantisi.

UYARI : Kaslarda oluşabilecek lif yırtılmaları vb. sorunlarla karşılaşmamak için, herhangi bir zayıflama aleti kullanmadan önce mutlaka birkaç ısınma hareketi yapmanız gerekmektedir. Baş çevirme, ayak parmak ucuna dokunma, omuz kaldırma, baldır esnetme, bacak esnetme vb. egzersizleri yaptıktan sonra zayıflama aletlerini kullanmaya başlamanız önerilir. Zayıflama aletlerinin kullanım klavuzlarında %99 yapmanız gereken ısınma hareketleri ile ilgili bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yorumlar: 6 Yorum

 1. Adnan A. diyor ki:

  Voit eliptik bisiklet ile kısa sürede bacak kaslarımı ve kalçamın üst tarafında olan kilolarımı verdim. Normalde bilgisayar başında hareketsiz saatlerce hatta günlerce duran birisiyim. u nedenle, çok çabuk kilo alıyordum. Evden çıkmadan yine spor yapabileceğim bir ürün araştırırken voit eliptik bisiklet ile tanıştım. Açıkcası diğer zayıflama aletlerine göre daha mantıklı geldi. Dışarıda bisiklet sürmek ile evde eliptik bisiklet sürmenin arasında çok fark yok. Fiyatıda uygun olduğu için hemen sipariş vermiştim. Ürün geldi 2 ay kullandım, şimdi beni gören arkadaşlarım bu sen misin diyorlar :)

  I love You; VOIT.

 2. Voit diyor ki:

  Fiyatı piyasaya göre yüksek olmasına rağmen en çok satılan ve en kaliteli ürün voit diyebilirim.

 3. eliptik bisiklet diyor ki:

  eliptik bisiklet ile 3 ayda 10 kilo verdim. gerçekten inanılmaz.

 4. Voit Kondisyon Bisikleti diyor ki:

  Kondisyon bisikletleri kaç tl’den başlıyor?

 5. ERvanur diyor ki:

  Kilo vermek istiyorum ama işlerden fırsat bulamıyorum :(
  voit kondisyon bisikleti alırsam bir yararı olur mu?

 6. Administrator diyor ki:

  ERvanur, tabiki voit kondisyon bisikleti faydalı olur. Daha doğrusu kilo vermek için yapılan her spor yararlıdır. Önemli olan o sporları zamanında ve belirli peryotlarda yapmaktır.

Yorum Yap