wordpress
Kategori Zayıflama, Zayıflama Yöntemleri - Ender Ahmet Tarih: Perşembe, Temmuz 26th, 2012 0 Yorum

Karın Bölgesi Yağları Nasıl Yakılır?

Kadınlar en çok karın bölgesi yağlarından şikayet ederler ve bence haklılar. Karın bölgesi yağları görüntü açısından da oldukça kötü görünüyor. Zayıflama işlemine karın bölgesi yağlarınızı yakmakla başlamanızı tavsiye ediyoruz.

Peki Karın Bölgesi Yağları Nasıl Yakılır?

Geniş bir karna sahip kadınlar aynı zamanda sırt ağrısından yakınmaktadır. “Sırt ağrısına çoğunlukla zayıf karın kasları neden olmaktadır, bu nedenle bu kasların güçlendirilmesi sırtınızın vücudunuzu desteklemesine yardımcı olur ve sırtınızdaki baskıyı alır. Sırtınızdaki basınç azaldığında, daha az ağrı ve rahatsızlık olur.

İşte, karnınızın daha az fark edilir olması için veya karındaki yağlardan tamamen kurtulmak için bağzı öneriler:

Evde Uygulanabilecek Yöntemler

Su için. Adet öncesi şişkinliği gidermek için bol su için. Bu, vücuttaki fazla suyu arttırmaz; aksine vücuttan atılmasına yardımcı olur. Gazlı ve çok şekerli içeceklerden uzak durun, bunlar karnınızı balon gibi şişirebilir.

Su, özellikle adet döneminde önce vücutta tuz tutulmasına sebep olur. işlenmiş ve konserve gıdalar yüksek oranda sodyum içermeye yatkındır.

Sakız Çiğnemeyi bırakın, Sakızlar, fazla hava yutmanıza neden olurlar bu da midenizi hava ile şişirebilir.

Dik durun. Bir ucu başınıza bağlı, diğer ucu da tavana bağlı bir ip olduğunu varsayın. Bu ip sanki sizi dik durmanız için çekiştiriyormuş gibi yapın, böylece karnınız hemen daha düz görünecektir.

Koltuğa gömülmeyin. Çukur bir yerde oturmak karnınızı açığa çıkarır. Duruşunuzu düzeltmek için sandalyenizi kontrol edin. Eğer sandalye içine gömülmeden oturduğunuzda ayağınızı yere değdiremeyecek kadar yüksekse, yaklaşık 10 cm yüksekliğinde bir tabure ya da sırtınıza sandalyede öne çıkmanızı sağlayacak bir yastık koyun. İçinize şekillendirici giyin. Vücut şekillendiriciler yüksek belli, likra bel bölgesi incelticiler 2,5 cm veya daha fazla incelme sağlayabilirler. Ne kadar likra içeriyorlarsa, o kadar kontrol elde edersiniz.

Siyah giyin. Siyah giymek, her şekil ve bedendeki kadının daha ince ve uzun görünmesini sağlar.

Giyisi ile zayıf görünmeyi tavsiye etmiyoruz, en güzeli diğer önerilere dikkat ettiğinizde sağlıklı bir şekilde saha düz bir karına sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap